četvrtak, 28. travnja 2011.

HRK KOSAČA drugo mjesto na turniru USKRSNI ZEKO 2011

U odlučujućoj utakmici za prvo mjesto prvo poluvrjeme odigrale u dobrom ritmu i napravile razliku +3 gola da bi u nastavku zaigrale nešto slabije što je iskoristila ekipa Hrk Katarine te nadoknadila -3 i u finišu igre odigrale bolje a rezultat na kraju donio je prvo mjesto HRK KATARINI

HRK KATARINA2- HRK KOSAČA 2 ( 6:10 )

Prekinuta utakmica HRK Katarina 2 - HRK Kosača 2 rezultat (6:10)
Trener domaćih nakon odsviranog prekršaja u korist gostujuće ekipe povukao ekipu u svlačionicu , te nakon što se nije vratila HRK Katarina 2 potpisala zapisnik.
Utakmica je cjelo vrijeme bila napeta , nervoza i kod jedne i druge ekipe rezultirala je čestim prekršajima, (dobacivanjima) sudijama a i same igračice vulgarnim riječima to izražavale na terenu,
nešto smirenija ekipa HRK Kosače i rezultatski je bolje vodila utakmicu pa na sami kraj prvog poluvremena trener Tihomir Ćale vršeći pritisak na suce zbog prekršaja izvodi ekipu sa terene. Ekipa HRK Kosače je nakon 4 promašena penala imala rezultat 6:10 i uigranim akcijama zadavala velike probleme domaćima. I na kraju jedna ružna slika na parketu i produbljenje loših odnosa igračkog djela ekipa , iskreno sa nadajući da se mora poraditi na svim elementima vođenja utakmice od trenera, službujući osoba , sudačkog kadra kao i delegata koji moraju biti u svom poslu, nadam se.